login:
parole:
Reģistrēties   Aizmirsi paroli?
J?kaba Grava
SĀKUMS  Testi | Numeroloģija | Astroloģija | Valentīna diena 
 
TOP
Te vienuviet ir apkopoti visi
populārākie testi
Vai tu izproti pretējo dzimumu? Komentāri(0)
 
Jautājumu skaits: 11
Jau sen ir novērots, ka vīriešu un sieviešu uzvedība atšķiras, jo esam raduši spēlēt "vīrieša" un "sievietes" lomas. Vai tu labi proti savu lomu? Pamēģini pārbaudīt savas zināšanas par pretējo dzimumu ar šī testa palīdzību!

*Lai piekļūtu testa rezultātiem, būs jānosūta īsziņa no mobilā tālruņa, īsziņas cena Ls 0.47 (€ 0.67)
 
1. Vīrietis un sieviete atver konfekšu kārbu, kas saņemta dāvanā. Viens no viņiem ņem konfekti un sāk to uzreiz ēst, otrs – tikai nedaudz un uzmanīgi nokož mazu gabaliņu, nogaršojot pildījumu. Kurš sākumā nogaršo konfekti?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
2. Ballītē viens no viesiem apgalvo, ka šodien cilvēki ir pazaudējuši interesi par lidojumiem uz Mēnesi. Ballītes saimnieks to apstiprina pastāstot, ka ir bijis tāds pētījums, kurš apstiprina to, ka cilvēki nevēlas doties uz Mēnesi. Bet viens no klātesošajiem viesiem tam nepiekrīt, argumentējot to, ar apgalvojumu, ka personīgi viņš/a vēlas aizlidot uz Mēnesi. Kas tā varētu apgalvot?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
3. Vakarā laulātais pāris lasa grāmatu. Blakus istabā guļ viņu slimais bērns. Viens no viņiem atraujas no grāmatas un saka: vai Tu uztraucies? Nevajag, ārsts taču teica, ka tas nav nekas traks un viss būs kārtībā! Kurš no laulātajiem ievēroja otra satraukumu?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
4. Laulātie vakariņo restorānā. Viens no viņiem pasūta nepazīstamu, bet izslavētu ēdienu, otrs izvēlas to, ko ēd parasti. Kurš no viņiem izvēlās jaunu ēdienu?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
5. Ģimene apmeklē sadzīves preču un instrumentu veikalu. Vienā veikala daļā stāv paši modernākie izstrādājumi, bet veikalā otrā pusē — zināmi, plaši un sen izmantoti izstrādājumi. Kurš no viņiem vispirms izrādīs interesi par modernajiem priekšmetiem izstrādājumiem?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
6. Laulātais pāris nolemj atjaunot savu garderobi un apmeklē apģērbu veikalu. Viens no viņiem uzreiz dodas pie pārdevēja un precīzi izskaidro, ko vēlas - kādi modeļi, krāsas. Otrs apstaigā visu veikalu un uz pārdevēja jautājumiem atbild, ka vēl nav izvēlējies pirkumu. Kurš svārstās par pirkumu?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
7. Vīrietis un sieviete brauc automašīnā. Degviela ir gandrīz beigusies, sāk degt brīdinājuma signāls. Viens no pāra iesaka apstāties tuvākajā degvielas uzpildes stacijā, bet otrs iesaka aizbraukt līdz nedaudz tālākai uzpildes stacijai, kur ir mazākas rindas un lētāka degviela. Kurš no viņiem izvēlēsies riskantāko variantu?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
8. Pāris devies pastaigā pa nepazīstamu pilsētu, apmaldījies un nevar atrast atpakaļceļu uz viesnīcu. Viens no viņiem piedāvā pajautāt ceļu kādam garāmgājējam. Otrs piedāvā meklēt ceļu pašiem un turpināt iet. Kurš no viņiem nevēlas vērsties pēc palīdzības?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
9. Automašīna ir apstādināta degvielas uzpildes stacijā, darbinieks piedāvā pārbaudīt eļļas līmeni. Viens no viņiem atbild: nē paldies, mēs steidzamies. Otrs ir gatavs pieņemt šo piedāvājumu. Kurš no viņiem nevēlas šajā situācijā pārbaudīt eļļas līmeni?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
10. Pie sarkanās luksofora gaismas 3 joslās ir nostājušās 3 automašīnas, vēl nav iedegusies zaļā gaisma, kad viens no vadītājiem strauji uzsāk kustību. Kāds dzimums ir šīs automašīnas vadītājam?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
11. Kinoteātrī ģimene skatās melodrāmu. Kurš no pāra spēcīgāk pārdzīvo sentimentālās ainas?
Vīrietis
Sieviete
Nevar noteikt
 
 
 
 
 
Šodiena tev rādās:
sarkana
zila
zaļa
oranža
balta
pelēka
melna
violeta
brūna
dzeltena
Testi sadaļās:
283
Vārda dienas
Juris, Jurģis, Georgs
Testi.lv iesaka
 E-jurists - l?gumu paraugi, normat?vie akti, konsult?cijas
   Par Testi.lv | FAQ | Ierosinājumi © SIA Mobīlie Pakalpojumi. Visas tiesības aizsargātas.  
Lapas satura pārpublicēšana atļauta tikai ar SIA Mobīlie Pakalpojumi rakstisku piekrišanu
Top.LV